Ženy s.r.o.
ReceptyBlogySoutěžeOtestovánoVyhledávání

UŽ JE TO TADY

BarboraVetrovcova|15. 10. 2018|
 
Po několika týdnech žití v autě si začínám uvědomovat spoustu věcí. 
Na Zélandu je hodně draho, i když zůstávate ve free campech zadarmo a sprchujete se jednou za dva dny :D Nikdy bych neřekla, že bych tohle dělala, ale v rámci šetření jste schopná udělat cokoliv :D
Chybí mi zásuvky, konečně jsem se odhodlala a protože beru vážně blogy, který chci psát a taky se učit víc být online, tak jsem si koupila počítač a když už ho konečně mám, tak nemám zásuvku :D
Chybí mi ráno jen tak zůstat v posteli a udělat si snídaní, kterou si v teple sním. 
Momentálně je na Zélandu v noci kolem nuly a věřte, když spíte v autě, víte o tom :D a proto nechápu, že i během dne, kdy je třeba 15 stupňů tak místní jedi zmrzlinu a užívají si vodní sporty nebo jen tak plavou ráno v jezeře, aby si zlepšili kondičku, evidentně pro ně už léto začalo :)
Tak když budete číst můj článek a budete si u toho pít kávu v teple domova, nebo jen tak relaxovat na pohovce, vzpomeňte si, jaká mě je zima a co dělám ve svých třiceti letech, abych se našla :D
Zatím se mějte krásně :)