Ženy s.r.o.
ReceptyBlogySoutěžeOtestovánoVyhledávání

ŠTĚSTÍ je vnitřní dohoda

Stav štěstí začíná u nás a je zcela zbaven jakýchkoliv vnějších podnětů. Stav štěstí vychází zevnitř ven, od nás ke druhým.  Štěstí je nezbytné nalézt nejdříve u sebe. Ve své vlastní společnosti. Nespoléhat se, že přijde s partnerem, s prací, s penězi, s něčím novým atd.  Štěstí touží být sdíleno, nikoliv hledáno u druhých.  Štěstí je stav odpoutanosti a naprosté důvěry v sebe, a tím pádem i v život. Je to stav uvědomění a reálnosti s určitým přesahem.  Štěstí je podobou vnitřní harmonie. Je to taková vnitřní dohoda. A ti, kteří se dohodli, pak vědí, jak toto štěstí s druhými sdílet, nikoliv jej u nich hledat. Co nás jednoznačně podporuje na cestě k ukotvení štěstí?  RADOST Radost je jedna z emocí s nejvyšším energetickým nábojem. Jedná se o magickou dávku smysluplnosti, vede nás k uvědomění, že všechno je možné.  Radost pramení z ocenění darů každého momentu.
S radostí je náš život obdařen lehkostí, jež se pojí s tvořivostí, a cesta tvořivosti vede k naplnění tzn. - k pocitu štěstí. Díky tomuto vnitřnímu nastavení jsme schopni vytvářet nejen přítomné, ale i budoucí okamžiky v jejich nejvyšší možné kvalitě. A za těchto okolností cítíme, že jsme šťastní. *heart* Veronika