Ženy s.r.o.
ReceptyBlogySoutěžeOtestovánoVyhledávání

Šikana

DenisaVáňová|14. 10. 2018|
Třeba se s tím někdo z vás setkal. Nic příjemného to asi není. A co si budeme povídat... Šikana od základní školy je zlo.  Prvně vás slovně napadají, poté přejdou k tomu horšímu - fyzické šikaně. Nebyl by den, kdy bych si to nezažila... A to nejen ve škole, ale také i venku. Nesměla jsem vyjít ven, a když už, tak jsem je nesměla potkat...  Takhle se to táhlo do té doby, než jsem odešla na střední... Občas mě někdo slovně napadl z dálky, ikdyž jsem už navštěvovala střední školu. Úplný klid jsem měla asi tak ve čtvrtém ročníku.  Největší trest bylo jet na školu v přírodě  Od schovávání svačin až po hledání si vlastního zabavení... Naštěstí tam byla i jiná škola a ty mě mezi sebe vzali... Aspoň na chvilku. Byla jsem šťastná, konečně někdo.  Nicméně po tom všem se mi jeden spolužák ozval a omluvil se. Po 10ti letech. :-)