Ženy s.r.o.
ReceptyBlogySoutěžeOtestovánoVyhledávání

Řecko

DenisaVáňová|14. 10. 2018|
Ahoj, podělím se s vámi o výletě - poznávacím zájezdu se školou. Jeli jsme do Řecka, když jsem chodila na střední školu. Byla jsem v předposledním ročníku. Jeli jsme autobusem. Cesta byla docela dlouhá, v noci jsem nemohla moc zavřít oči - koukala jsem se na cestu, jak ubíhala... Když jsme tam dorazili, tak prostě nádhera... To čisto, krása všude kolem nás  Bydleli jsme v apartmánu po šesti..  Vařili jsme si sami... Chodili jsme do města (mě se moc koupat v moři nechtělo, jela jsem tam kvůli památkám). Celý dny ubíhaly krásně.  Jednou jsme jeli přes noc do Athén... Bylo tam tolik památek - nejvíce mě uchvátil Partheon a divadlo. Úplně na mě dýchala minulost... Milovala jsem takové výlety a dodnes je miluju.  Po cestě nazpátek jsme jeli do Meteor. Je to skalní klášter :) teď už jsou tam schody, ale dříve nebyly a vozili se tam mniši přes kladku a vědro. Byla to bomba. Pak jsme jeli zpátky a čekal nás ještě den u vody... Další den jsme dopoledne jeli domů. Za mě to byla úplná nádhera.