Ženy s.r.o.
ReceptyBlogySoutěžeOtestovánoVyhledávání

Pruzkum

DianaJežková|3. 11. 2018|
Milé ženy, mám v hlavě takový nápad a trochu i sen, který bych si chtěla splnit a založit svou malou společnost/ neziskovku, která by se věnovala mediaci.  Mediace je alternativní způsob řešení sporů, které umožnuje stranám vyřešit si svuj problém/ spor u stolu a ne u soudu. Velmi často se dnes používá u rozvodů, ale podle mě je potenciál velmi široký - jak pro sousedské spory, pracovní, v rámci sociální péče, zdravotnictví, aj. Sama věřím, že ačkoliv je to takové "miminko" v ČR, tak časem se z mediace stane stále užívanější institut, se kterým budou strany spokojeny.  Studuji právo a o mediaci se už zajímám skoro 3 roky a ráda bych v ní pokračovala i po studiu.    A právě s ohledem na to bych Vás chtěla poprosit o vyplnění dotazníku:  https://www.surveymonkey.com/r/LK62NS6    Předem děkuji a přeji krásný víkend  Diana