Ženy s.r.o.
ReceptyBlogySoutěžeOtestovánoVyhledávání

Příběhy ze života 1

DenisaVáňová|21. 10. 2018|
Jednou jsem si dělala kafe. Sáhla jsem normálně do skříňky po cukru, kafi a nakonec zalila mlékem. Konečně jsem se napila a musela to vyplivnout - místo cukru jsem tam dala sůl.  Nastoupila jsem do práce. Musela jsem dát dohromady krabici... Složit krabici a dát do toho proklad... Nechtěla jsem dát ty stěny proti sobě k sobě  spíš mě to nenapadlo. Tak jsem z jedné strany do toho strčila a z další strany mi to vylezlo... Takhle jsem to dělala asi hodinu. Dělám si takhle čaj a čekám na vodu. Čekám a čekám... A po půl hodině jsem si všimla, že tu konvici nemám v zásuvce.  Dělala jsem oběd. Kuřecí kousky... Už jsem to dopékala a začala malému dělat kaši... Dodělala jsem kaši a náhle jsem něco ucítila - já jsem zapomněla vypnout to maso a připekla jsem ho. No, ale sníst se to dalo - to bylo hlavní.