Ženy s.r.o.
ReceptyBlogySoutěžeOtestovánoVyhledávání

Příběhy z mateřské 1

DenisaVáňová|21. 10. 2018|
1. To si takhle píšeme s holkama z ledňátek a říkáme si, kolik nám je let. Už začínám psát můj věk  když v tom se zarazim a říkám si, že píšu více než mi doopravdy je.  2. Říkám své švagrové do telefonu, jestli skočíme pro neteř do školky spolu. V tom jí uslyším v telefonu a říkám - ona není ve školce? A ona mi odpovídá - v neděli? A já říkám - a jo ona je vlastně neděle.  3. Dám takhle malého spát. Je krásný večer, ale mě se nechce moc ještě spát. Jdu si najít sluchátka, zapnu je do telefonu a pustím si písničky...Pak si zapnu YouTube. Po chvíli říkám, že bych mohla jít spát... Rozhodnu se ještě umýt nádobí a zamést v celém bytě. Říkám si - to už by stačilo, je půl třetí, půjdu spát. Převaluju se a usínám... V tom se vzbudí malej, tak mu dám najíst. Jsou tři hodiny ráno a malej má vypsáno. Vstáváme a jdeme spát kolem deváté hodiny ráno.