Občas si řeknete, že máte den na hovno a to doslova....od matky pro matky
*wine* máme za sebou premiéru kakánkové sprchy ???? Schytal to můj nový outfit, část obličeje ( nechtějte po mně bližší informace) a dost velká část koupelny - bylo to velkolepé.
*wine* když slejváte uvařené těstoviny, není nad to si nalít vařící vodu přímo na ruku a způsobit si popáleninu na 96% ruky - pochopila jsem význam: mlíko na mozku.
*wine* nevím jak se mi to podařilo, ale mám parádní zánět v kyčli. No, ono když kojíte 15hodin denně a zřejmě sedíte v blbé pozici, tak si zaděláváte na celodenní lítání po doktorech, kde jsou čekárny plné důchodců - to miluju, alespoň se dozvím, kde mají levnější máslo.
*wine* jedna pozitivní věc, kojíme konečně bez kloboučku a Timea pochopila, aby se najedla, musí být přisátá jak turbo klíště, takže dobrý den bradavky ven a běda jak se k nim někdo přiblíží na 20 metrů - v očních kanálcích mi ten den došly slzy......
#VěřteMiToVšeSeDáStihnoutZaJedenJedinýDen
#FuckFuckFuck
:-D :-D :-D
Krásnou neděli Mary *heart*
