Ženy s.r.o.
ReceptyBlogySoutěžeOtestovánoVyhledávání

Návštěvníci - cesta do Ameriky

DenisaVáňová|16. 10. 2018|
Tenhle film každý asi zná. Ale pro ty z vás, kteří to neznají. Jeden král si měl vzít princeznu. Čarodějka udělala lektvar pro princeznu, ale vypil to on a zabíjel. Měl být popraven, ale přišel za ním kouzelník, že ho dopraví do doby, než se tak stane. Napřed se napije jeho poskok a pak on. Naneštěstí zjistí, že nejsou v minulosti  ale budoucnosti. Tak se postupně zkouší dostat zpátky, což se mu naštěstí povede. Jeho poskok ovšem zůstává v budoucnosti.  Film je velice zajímavý  Je to komedie - a povedená. Když večer přemýšlíte, co si pustit a chcete se zasmát, tak s tímhle určitě nesáhnete vedle. Budete se bavit jak vy, tak i děti. Skvěle je podtržena i doba, ve které král žil... Dobové kostýmy, plus reakce lidí na lidi v dobových kostýmech a s chováním z pravěku... A jak je zmíněné - konec dobrý, všechno dobré.