Ženy s.r.o.
ReceptyBlogySoutěžeOtestovánoVyhledávání

Náš účel pro postýlku

DenisaVáňová|16. 10. 2018|
Když jsem byla v porodnici, přivezla a seskládala se dohromady postýlka. Já jsem jí pak povlékla a k večeru přijela sestřička od doktorky se podívat, jak má malej vymyšlené spaní.  Když přijela, chválila ho a i postýlku. Prej má spaní, jak pro krále. No, ale účel neplní postýlka ještě teď, skoro devět měsíců po porodu. Postýlku jsme měli mezi balkonem a naší postelí, avšak já musela předělat pokoj. Skříň letěla na druhou stranu, k balkónu se pošoupla naše postel a vedle ní jsem dala postýlku, ve které blbne, než se jde spát. V postýlce je vše nejnutnější - malého oblíbené hračky, vlhčené ubrousky, plenka, krém, a když marodíme teploměr. :-D je toho poměrně dost. Postýlka se používá spíš jako překážková dráha. Nebo tam koukám já na film... Nebo mě tam maličký vykope z postele :-D takže to má krásné využití.