Ženy s.r.o.
ReceptyBlogySoutěžeOtestovánoVyhledávání

Můj porod

DenisaVáňová|21. 10. 2018|
Porod trval cca 3 hodiny... Přijela jsem do nemocnice, dali mi ozvy... Byla jsem tam cca hodinu... Chtěli mě poslat domů, tak přítel odnesl tašky zpátky do auta a přišel pro mě nahoru. Mezitím si mě tam nechali a já šla do sprchy. Přítel přišel nahoru a oni ho poslali zase zpátky pro věci. Došel za mnou do sprchy. Tam jsem strávila hodinku a půl cca. Teplá voda mi dělala dobře. Sestřička jen chodila kontrolovat, jestli je miminko v pořádku. Pak jsem šla na záchod a něco ze mě vyteklo... Přišla sestřička a že prej musím jít na box nebo tam porodním. Přítel mi pomohl vstát a podpíral mě. O tom, že jsem říkala, jak už nemůžu se nemusím zmiňovat. Hlavně když jsem se musela zvedat.  Položila jsem se tam, doktorka mě zkontrolovala a dali mi nohy nahoru a mohla jsem pomalu začít. Malej se narodil za půl hodiny.