Ženy s.r.o.
ReceptyBlogySoutěžeOtestovánoVyhledávání

Momentky ze života

DenisaVáňová|23. 10. 2018|
Víte... Občas přemýšlím a směju se nad tím, co se mi v životě přihodilo. Nejvíc vždy myslím na to  když jsem byla ještě malá a bydleli jsme v baráku. K tomu jsme měli ještě zahradu... Měli jsme tam i kozla. Jednou jsme byly s mamkou v přízemí, byla tam kuchyně a jídlo se neslo do druhého patra. Byl to její nápad... No a jednou se o okno opřel kozel. :-D to bylo překvapení, protože jsme mysleli, že všechny okna jsou zavřené. Nebo když jsme s mamkou šly do lesa na houby. Mamka mě nechala vést jí z lesa, protože jsem chtěla dělat průvodce. Tak jsem ji vedla z lesa... Už se stmívalo a my bloudily furt dokolečka. Nakonec to převzala mamka a my byly za cca 10 minut venku z lesa. Pro zasmání - mamka mě vzala do krámu, akorát jinou cestou. Po té cestě se mě zeptala, kde jsem. Já jsem řekla úplně jiné město, ikdyž to byla blbost.