Ženy s.r.o.
ReceptyBlogySoutěžeOtestovánoVyhledávání

Makeup rutina

DenisaVáňová|21. 10. 2018|
Každý to používá, když jde třeba na ples (skoro každý). Mladší ročníky skoro furt. Musím říct, že já občas, když jdu někam, tak to stíhám... Pokud se vyspím a stíhám to. A co používám   1. Make-up. Mám teď z avonu a od essence, který jsem vyhrála a jsem na něj zvědavá.  2. Korektor. Ten musím mít, protože jsem se v druhé třídě porvala a měla jsem tam monokly. A teď tam mám kruhy s menším nádechem tmavší barvy po těch monoklech.  3. Pudr.  4. Tvářenka.  5. Oční linky. Ty používám hodně  Moc nepoužívám stíny, ale linky ano...  6. Řasenky. Ty používám dvě - jednu s tlustým štětečkem a jednu s štětečkem ve tvaru motýlích křídel. Napřed to projedu s tlustým štětečkem a mám docela velký objem a i dlouhé. Pak to prodloužím a zvýrazním se štětečkem ve tvaru motýlích křídel.  7. Nakonec si prožehlím vlasy, protože se mi strašně kroutí a můžu vyrazit. :-D