Lípa je naším národním symbolem (svobody) už 170 let! Lípy "svobody" byly vysazeny na počest vzniku Československa, následně i na počest vzniku České republiky. Připomínají naši národní svobodu a demokracii. Oficiálním národním symbolem se stala až v červnu 1848.
"Naše" Lípa je pro svou kvalitu velmi ceněnou složkou výrobců kosmetiky, extrakt z lípy totiž mj. minimalizuje vrásky či léčí popálení. Na vlastní kůži se o jejích účincích můžete přesvědčit u značky Sisley či u české značky Manufaktura. (Pokud zapátráte na internetu, zjistíte, že je hojně používaná i u dalších výrobců...)
Já si vytvořila závislost na čaji, který Vás "zbaví" úzkostí a navodí pocit pohody... (Což se v naší obvzlášť uspěchané době dost hodí!)
