Ženy s.r.o.
ReceptyBlogySoutěžeOtestovánoVyhledávání

Koupaliště a malé děti

DenisaVáňová|22. 10. 2018|
Musím říct, že jsem se divila, kolik rodin s malými dětmi chodí na koupaliště/k rybníku. To by nebylo tak zajímavé, ale třeba to, že se vykoupou jen oni a děti jsou na dece je přece absurdní.  My jsme také vyrazili. Byl docela pařák... Proč by ne. Sbalili jsme si věci. Plavky jsem musela dostat, protože jsem žádné nemohla najít. A když už jsem je našla, tak mi byly malé. Ty, co by mi byly, se mi prostě někam vypařili no... Nejlepší bylo, když jsme roztáhli deku (samozřejmě ve stínu) a malýmu jsme tam dali hračky. Mimo jiné si i pěkně hrál a byl spokojený.  Pak zase usnul... Měli jsme sebou pro jistotu kočárek, pití i nějaké jídlo pro sebe (pro malého mám jídlo nonstop u sebe a nemusím na nic sáhnout).  Nakonec jsme se sebrali a šli k autu, abychom mohli jet domů. To už bylo pozdě odpoledne.