Když si nevíš rady s výchovou svého dítěte, zeptej se těch, co žádné nemají. Ti to ví naprosto přesně
Taky jsem byla chytrá jak rádio :-D :-D
1. Moje dítě samozřejmě příjde na svět skrz mou úžasně pružnou vagínu - díky i za variantu císařského řezu.
2. Moje dítě nebude mít nikdy dudlík - tyto úplně obyč (na doporučení) si nemůže Timea vynachválit.
Na obranu musím říct, že už dva dný jedeme bez dudlajsu 8-)
3. Moje dítě s náma nebude spát nikdy v posteli - lásko (to je na Mária) můžeš se posunout na kraj postele a nejlépe se odstěhovat do obyváku? 8-)
Kdo se v tom našel a je stejný hříšník jak ja? :-D
Ze života matek *wine*
Těch bodů je samozřemě nekonečno a seznam bude narůstat a podle feedbacků z jiných kanálů se mám prý na co těšit :-D
Začínám se trochu bát, že se mi to vymyká kontrole, ale tady jasně vidíte, že teorie a praxe je v tomto případě neslučitelná :-D
Mějte krásný den.
Mary *heart*


