Jsem tak trochu EKO BIO a vy?
Ještě teď kroutím hlavou nad tím, jak jsem se kdysi na kolejích ládovala čínskými polívkami a jinými nezdravými pochutinami (ať žijí glutamáty), nakupovala oblečení u Vietnamců a používala bez rozmyslu veškeré výdobytky moderní doby. Jakmile jsem se ale stala matkou, začala jsem uvažovat trochu jinak:
-
Baru budu dlouho kojit.
Baru nebude jíst nezdravé věci.
Baru budu nosit v šátku.
Baru bude nosit jen 100% bavlnu.
Baru bude mít látkové pleny, žádné smradlavé jednorázovky.
Baru bude chodit v barefoot botkách, aby se jí správně vyvíjely nožky.
Baru budu koupat pokud možno ve vodě nebo v přírodním mýdle.
