Ženy s.r.o.
ReceptyBlogySoutěžeOtestovánoVyhledávání

Jedeme do finále

BarboraVetrovcova|25. 10. 2018|
Tak pomalu se blížíme do finále.  Budou to dva měsíce, co jsme žily s Bárou v autě, spaly tam, vařily, jedly a musím říct, že nám to leze na mozek.  Ale rozhodně to stálo za to. Když se vzbudíte a vidíte krásný východ sluníčka někde u pláže a tolik krásných míst, co jsme viděly až oči přecházeli. :) Ale pomalu je čas vrátit se zpět do reality a přemýšlela jsem, že bych připravila článek o tom, na kolik nás to všechno vyšlo, pokud by měl někdo zájem si to přečíst. :) Momentálně pracuji i na svém blogu a píšu o místech, které jsme navštívily. Až bude blog připravený na nových stránkách tak Vám sem ženy hodím odkaz a budu moc ráda, když se podíváte a přečtete, a když by někoho cokoliv zajímalo, stačí se zeptat :) Dnes se musím také pochlubit, že jedna menší cestovní kancelář vybrala naší fotku na prezentaci svých webových stránek, je to taková první vlaštovka.. a snad se nám bude dařit.  Vím, že člověk se musí vzdělávat, když chce pracovat v oblasti marketingu, a psát blogy a cestovat nestačí, ale my to nevzdáme :) Přeji krásný den :)