Ženy s.r.o.
ReceptyBlogySoutěžeOtestovánoVyhledávání

Hračky

DenisaVáňová|21. 10. 2018|
Povím vám - tak jsem přemýšlela  co všechno za hračky jsem měla a musím se přiznat, že jsem měla víc autíček než panenek. Autíčka u nás vedla na plný čáře. Zato panenky byly většinou bez hlav, v pozdějším věku s upálenými vlasy... Já ničitelka panenek Barbie.. Další u nás vedly společenské hry. Nejvíce člověče, nezlob se nebo žížaly a žebříky. Jo, to bylo něco. A když jsme našli kouzlo karet - to bylo něco... Hrála jsem furt - prší, větší bere... Nakonec jsem se naučila žolíky... A to byl teprv masakr. Hrála jsem ho vždy a všude, s každým. Tedy s každým, kdo to uměl.  Jo a vzpomínám si na dřevěné kostky. Jak na tom byly obrázky a skládalo se to jako puzzle. Nedej bože, abych to zapomněla uklidit. Když na to šlápla mamka, tak mi to nevadilo  Horší bylo, když jsem na to šlápla já. :-D to byla bolest.