Máme tam tolik přátel, které ani neznáme. Ovšem ti přátelé nám popřejí k narozeninám a naši 'skuteční' přátelé na nás zapomenou. Čím to ale je? Netuším, možná už ví, že je bereme jako přátele a nesnaží se dostatečně...
Další, co využívám jsou skupiny. Veškeré skupiny sleduju pravidelně... Jsou to skupiny s tvořením, miminky a recepty. Hodně nápadů mě inspirují...
Další funkci kterou používám dost často, je blokování uživatelů. Ne všechny chci mít totiž v přátelích, a ne každý to pochopí, ikdyž mu to napíšete... Nojono, lidé jsou různí, že?
A další, co používám jsou fotky... Akorát dávám tajné fotky, které chci potom vytisknout. Hlavně tam to mám rozdělené na měsíce (ty mám na narozeniny, na oslavu) a normálně do fotoalba. A další tam mám recepty a různé návody Jinak mám všechny dostupné (ale jak pro koho).
