Dotazníky
Spousta z vás určitě hledala přivýdělek na internetu. A určitě jste našli dotazníky a k tomu ty závratné sumy... Určitě to není devět tisíc za měsíc jak jsem se dočetla v jednom článku... Je to minimum.. . Občas přilepšení.
Ovšem... Pokud jste už delší dobu na cenných názorech a vyplňujete to často a poctivě, občas vám nabídnou rozhovor za větší peníze. U kafe (který zaplatí) šestset a v diskuzi tisíc (beru to zhruba podle zkušeností). A to už stojí za to *heart*
Nicméně, mám jich více... Vyplácí peníze, někdy ovšem poukázky na nákup. To je také fajn.
No a jak jsem se k tomu dostala? Když mi bylo 15/16, tak mě zaregistrovala mamka do aisy... Tehdy to vypláceli na složenku. Pak jen na účet. Pak jsem se k tomu zase vrátila... Našla jsem si i další společnosti, které dělají výzkumy...
Nejlepší jsou ti, kteří to vyplácí na bankovní účet, ne na PayPal.
