Ženy s.r.o.
ReceptyBlogySoutěžeOtestovánoVyhledávání

Dnes testujem - malý zázrak menom Enhancer

LucieHalkova|27. 10. 2018|
Nedá mi, nepodelit sa o skúsenosť s týmto gélom, ktorý je určený na ukľudnenie podráždenej a vysušenej pokožky po holení jak pre pánov, tak pre ženy.   Ešte pred jeho kúpou som ale bola informovaná, že toho dokáže oveľa viac a to možem po štyroch mesiacoch, čo ho mám už doma iba potvrdiť.   Som psoriatička a lupénku mám aj vo vlasoch na hranici čela a vlasovej časti. ked nechcem, aby bola už z dialky viditeľná moja suchákoža alebo šupinky, musím si pokožku hlavy v týchto miestach poctivo premazávať, potom mám ale mastné vlasy... ale je to menšie zlo. Teda bolo v období pred Enhancerom. Teraz už nemám ani z dialky viditeľné šupinky, ale ani mastné vlasy, vďaka jeho gélovej konzistencii.   Keďže som mama štyroch chlapcov, využijem ho aj pri děťoch. Najmladší má 20 mesiacov a nosí ešte plienky. Akonáhle sa objaví začervenanie, používam tento gélik a na druhý den je bez problémov. Rýchlejšie sa zahojí aj odreté koleno a štípance od komárov.   Naviac sa občas nevyhnem nejakej tej nehode v kuchyni, kedže varím niekedy aj dvakrát denne a občas na mňa stríkne olej, alebo sa mi podarilo chytit horúci plech, tu je opat neoceniteľným pomocníkom pri hojení.   Tento číry zelenkavý gél obsahuje upokojujúci panthenol a výťažky z aloe a glycerín, konzistencia je ako hustejší gél, voní iba jemnúčko sviežo. Ak na nej natrafíte niekedy hocikde na internete, alebo Vám ho ponúkne dobrá kamarádka určite porozmýšľajte o kúpe, lebo ho využije celá rodina a je to taký všestranný pomocník.... (enhancer = zosilňovač) Predáva sa prostredníctvom distribútorskej sieťe, podobne ako Avon či Oriflame, a ak máte záujem, poradím ako kúpiť.