Ženy s.r.o.
ReceptyBlogySoutěžeOtestovánoVyhledávání

Dětské kaše

DenisaVáňová|24. 10. 2018|
Od čtvrtého měsíce používáme mléčné kaše (jenom kaše). Máme různé příchutě - vanilková, jahodová, malinová, banánová, medová a piškotová. Malého nejoblíbenější kaše je vanilková a medová, ty vedou na plné čáře. Zase moc rád malinovou neměl. Zase používáme od Sunárku  ale vyzkoušeli jsme i od Nestlé. Je to i chutné. Dobré je to, že udělám mléko, do toho rozmíchám kaši a mám hotovo. Je to do dvou minut. Může se dělat jak z umělého mléka, tak i z mateřského mléka. Dokonce i kravího mléka.  Jinak teď už děláme doma i krupicovou kaši. Děláme jí celkem pravidelně a na to si dáme čokoládu. Přítel si dává máslo, já ne. A malej jí od obou a strašně mu to chutná... Jinak jí to i s ovocem. A je jedno s jakým. Miluje všechny druhy ovoce. Je to takový nenáročný malý otesánek - jím vše, ale hodně... :-D