Ženy s.r.o.
ReceptyBlogySoutěžeOtestovánoVyhledávání

Dětské čaje

DenisaVáňová|24. 10. 2018|
Jako první jsme začali dávat fenyklový čaj. Vždycky čas od času. Aby měl něco jiného. Pravidelně jsme začali dávat od čtvrtého měsíce.  To jsme začali dávat od Sunárku, vždycky s příchutí... Nejraději měl s borůvky, ale měl rád i s hruškou a tak... Ale borůvky prostě vedou. Od šestého měsíce jsem začala kupovat jahodový a malinový čaj. Také byly od Sunárku.  Nakonec teď používáme lesní plody s fenyklem. Je sice od devátého měsíce, ale to už má malej za pár. Ten je tak dobrej, že ho piju i já kolikrát. Jinak Sunárek je granulovaný čaj. Je dobrý v tom  že nemusíte mít přímo vařící vodu, aby jste to mohli udělat. Což je dobré, když spěcháte, nestíháte nebo jste zaspali. A já to jím normálně jako sušenku. Čaje v sáčku dělám taky, ale na to potřebuju čas, aby to vychladlo... Aby se nikdo po něm neopařil.