Ženy s.r.o.
ReceptyBlogySoutěžeOtestovánoVyhledávání

Dětská kosmetika Bevola Baby

Dneska mám pro vás jednu recenzi dětské kosmetiky značky Bevola, kterou najdete v Kauflandu. Na první pohled jsem byla celkem zklamaná, kosmetika je hodně parfemovaná, přece jen miminka nepotřebují tolik vůně, když voní sami o sobě úžasně. Natož, že mají obě děti citlivou pokožku, tak po koupeli neměli ani suchou, ani podrážděnou pokožku, naopak ji měli krásně hebkou.
Kosmetika celkem dost pění, což u nás oceňuje jen starší dcera, protože pěna je vždycky všude po koupelně, v té se dcera opravdu vyřádí. Pěna opravdu pořádně pění i šampon a sprchový gel, akorát pro miminko mi to nepřijde moc praktické. Dávám ji celkem málo vody a stačí, že ji umyju vlásky a šampónová pěna všude. Takže pěnu od této kosmetiky budu starší dceři kupovat, ale co se týče našeho miminka určitě zůstanu u kosmetiky Linteo, která je vhodná i pro atopiky.