Deník matky 3
Tak začínáme první příkrm. Mrkev s bramborem... Moc mu to chutnalo :) každý mu ho kupoval, tak později mu to už nejelo... Jinak kromě batátů a špenátu mu chutná vše... Otáčí se, po 6. měsíci si začal sedat... Kolikrát jsem šla dělat výzkum (práce).... Za hodinu se to vyplatilo... Ale o tom bude jiný článek...
Začala jsem psát články na zakázku (napsala jsem si témata, do kdy to mám mít hotové a tak), celkem mi to šlo... To už malý měl 7 měsíců... To to letí... To je strašný... A abych neměla klid, tak jsem musela psát email do práce, protože mi poslali údajně zálohu a já o nic nežádala... Maličký si začal stoupat... A to jsme šli na kontrolu v 8-mi měsících.
Na 8-mi měsíční kontrole z něj paní doktorka měla radost... Říkala - hele on stojí, kam spěchá to netuším... No, ještě pár let a budu řešit že se mu nic nechce :-D
