Ženy s.r.o.
ReceptyBlogySoutěžeOtestovánoVyhledávání

Deník dítěte 8

DenisaVáňová|20. 10. 2018|
Zase jsem se vzbudil  ale půjdu brzy spát. Zítra má moje sestřenice oslavu narozenin. Mám prej pro ní dárek. Jo a sejdeme se s tetou a musíme ještě něco zařídit. Nevím co... Další den mě maminka strojí - musím vypadat hezky. Mě je to fuk, jsem nevrlý - už můžeme jít? Konečně už se to hýbe - jsem v kočárku... Maminka mi říká, kam jdeme a že ještě musí do krámu. Tak ať jde. Usínám.  Budim se. Maminka je kdesi, vítá mě teta. Vše je připraveno. Čekáme nakonec na přípitek. Jsem nedočkavý - piju sám. Maminka mě u toho drží... Nojo... Oslava pěkná. Něco svítícího se mi líbilo - ale svítilo to jenom chvilku. Bylo to úžasné. Příště nesmím zapomenout se maminky zeptat, co to bylo. Rád bych vám to pověděl.  Čas ubíhal a i oslava skončila. Jeli jsme domů. Dostali jsme balónky a maminka je dala na okno - blbý nápad. Jeden prasknul.