Deník dítěte 7
Dostal jsem teplotu - blbý zuby. Teplota se mě drží dva dny. Další den jsem v pohodě. Táta si mě chce vzít na chvíli ven... Jdeme...
Další den maminka kašle... I já kašlu... S maminkou se léčíme oba dva. Aspoň na to nejsem sám... Další den je mi dobře, zase blbnu...
Pár dní uběhlo jako nic... Slejzám dolů z postele... Hlavně nenápadně. Přitahuju si houpacího koníčka... A jsem už dole. Všude šmejdím. To jsem holt já... Vytáhl jsem nějakou tašku... Vypadá dobře, je těžká... A hele, míčky! Dále jdu ke skříni, tu otevřít ještě nedokážu... *sad* ale počkejte za pár měsíců. Hele, šuplík. Kouknu se aspoň co tam je. Nějaká koule - ta mě nezajímá. Vytahuju šuplík. Jde ven celý. Juj, to byla rána.
Aby toho nebylo málo, převrhl jsem našemu pejskovi misku s jídlem... Holt jsem moc zvědavý. Maminka to sbírá. Jdu si lehnout.
