Ženy s.r.o.
ReceptyBlogySoutěžeOtestovánoVyhledávání

Deník dítěte 4

DenisaVáňová|8. 10. 2018|
Konečně světlo. Počkat, není toho světla trochu moc? Ležím na tobě a piju. Porodní asistentka říká, že jsem šikovný. Zvedá mě, aby mě zvážila a zkontrolovala. Čůrám. Směje se. :* Teď ale chci zpátky k tobě.  Jsem u tebe a ještě jsme v té místnosti. Jsem unaven, padají mi oči. Dobrou. Za chvíli procitám. Jedeme někam?  Jsme v místnosti, ty si povídáš s paní, která má také kluka. Učíš se rychle a konečně mi dáváš normální věci. Těším se na to, až se pořádně prospím. No co... Taky se těšíš, přiznej se. A na normální jídlo.  Mám postýlku? Je wow, ale jen na okrasu. Co je lepší než teplo maminky?  Jdeme k doktorce... Sestřička mě váží, dává zpět na pult a já čůrám. :-D není to tak těžké... Na tříměsíční kontrole ti sestřička říká, že máš asi místo mléka smetanu... A prý další měsíc už dostanu příkrm. Nevím, co to je, ale strašně se těším *heart*