Ženy s.r.o.
ReceptyBlogySoutěžeOtestovánoVyhledávání

Co jíst v těhotenství

DenisaVáňová|30. 9. 2018|
Asi všichni známe články, co bychom neměli jist v těhotenství. Opravdu je jich plno - tatarák syrové maso  zrající sýry a tak podobně. Naopak bychom měli jist dvakrát zdravěji a vyhýbat se sladkostem.  Na druhou stranu - proč? Vždyť bychom neměli být v přítomnosti kočky ani... Ruku na srdce - kdo se zbavil kočky, když čekal miminko?  Jist by se mělo vše. Ovšem dávat si pozor na to, co přesně jíte a v jakém množství... Neublížil mi tatarák jednou za dva měsíce.. Zrající sýr jsem si dala s chutí (převážně grilováné tedy). Syrové maso jsem taky jedla v podobě sushi... U toho dbejte na to kde si ho dáte... Nejlepší je, když se ochladí... Ale ten, kdo má čas, náladu a suroviny, si to může udělat sám doma... Proč ne ;-) Myslím, že se dneska všechno moc hroutí... A hlídání si, co vše musím a nemůžu je ještě víc stresující... Co teprve sladké, to se řeší hodně... Nemyslím si, že je to tak správně... Čokoláda vám dodá energii...