Ženy s.r.o.
ReceptyBlogySoutěžeOtestovánoVyhledávání

Cestovani s detmi

BarboraVetrovcova|17. 10. 2018|
Co me dnes inspirovalo?  Nebyl to nadherny ocean nebo nekoncici zelene kopce pri cestovani na Zelandu.  Ne dnes... Vcera jsem nemohli najit zadny volny kemp, kde bychom prenocovali zadarmo a tak jsme se rozhodli pro placeny kemp.  Vyhodou tehle kempu je, ze tu mate kuchynku a spolecne prostory, kde si muzete sednout a bavit se s ostatnimi.  Pokud tedy chcete:)  Vcera jsme tu potkali par. Jsou svoji a cestuji spolu po Novem Zelandu a pak jedou na Bali.  Maji auto, kde spi stejne jako my, jen o neco vetsi a proc? Protoze jsou rodina.  Maji malou ani ne rocni holcicku a cestuji s ni v aute, kde vsichni po nekolik mesicu ziji. Slysela jsem rikat spoustu rodicu: My nemuzeme cestovat, mame male dite atd atd. Nerikam, ze je to jednoduche. Ja dite nemam, nevim jak se citite nebo jak vnimate byt s ditetem v cizi zemi a bez vseho, co denne potrebujete.  Tento clanek pisu pouze proto, abych Vam ukazala, ze to jde a ze jsou pary, ktere cestuji i s ditetem a ziji ruznym zpusobem. Kdyz jsem se pani zeptala, jak to zvlada, odpovedela jen: Pokud vsechno berete v klidu tak se da zvladnout vsechno.  Asi ma pravdu a nekteri lide situace nezvladaji s klidem jako ona... ale kdo vi, kdyz to nezkusite tak to nezjistite.  Takze proc ne? :)  Krasny den. Bí