Čechy krásné
V první polovině září jsme při našem putování krásnou českou krajinou navštívili střední Čechy :-)
Líbilo se nám v Kamýku nad Vltavou

i na Slapech, kde již podzim začal barvit přírodu :-)
Výhled na Slapskou přehradu z Rabyňské vyhlídky byl úžasný
Navštívili jsme město Petrovice a Kuní, kde se tyčí rozhledna Kuníček
V Petrovicích se nám také líbilo :-)
Další navštívenou rozhlednou byla rozhledna Drahoušek, kousek od Sedlčan
A opět velmi kouzelné místo, které nás lákalo již z dálky, byl Vysoký Chlumec - kdykoliv jsme vyjeli z penzionu, viděli jsme zámek Vysoký Chlumec ze silnice...tak tam jsme museli dojet...a návštěva stála za to :-)
Známý je zde Skanzen Vysoký Chlumec, jen nevím, proč jsem si vždy myslela, že leží někde na Moravě ???
To je krása, že?
Zámek Vysoký Chlumec je v soukromém vlastnictví, takže jsme ho obdivovali jen z dálky...
Navštívili jsme i Vrchotovy Janovice, kde zámek byl bohužel zavřený,
tak jsme se prošli alespoň v zámeckém parku.
Na dovolené se nám moc líbilo
Hudlenka

