#přehlížena

za zodpovědné rodičovství

Další články

Naším hlavním poselstvím je podpora dětí skrze rodiče a další blízké osoby, které jejich prostor utváří. Ať už jsou to tetičky, strýčkové, pečovatelé v dětských domovech i adoptivní rodiče, učitelé, vychovatelé.

Ti všichni můžou diskutovat, sdílet a inspirovat se. Tento projekt má pomoci všem zúčastněným, být dětem těmi správnými parťáky pro poznávání světa, do kterého se narodily.

Ambasadorky a ambasadoři

Seznamte se s našimi ambasadory a ambasadorkami.

Pod #přehlížena – za zodpovědné rodičovství najdete nově vznikající platformu, jejímž hlavním poselstvím je podpora dětí skrze rodiče a další blízké osoby, které jejich prostor utváří. Ať už jsou to tetičky, strýčkové, pečovatelé v dětských domovech i adoptivní rodiče, učitelé, vychovatelé. Ti všichni můžou diskutovat, sdílet a inspirovat se.

Tento projekt má pomoci všem zúčastněným, být dětem těmi správnými parťáky pro poznávání světa, do kterého se narodily. Nic víc od nás děti nepotřebují, než materiální zabezpečení, potravu a prostor, ve kterém se jim dostane přijetí, ochrany, podpory a dostatek informací, které potřebují, aby se z nich stali samostatní, soběstační a sebevědomí lidé, kteří nemají potřebu komukoli jakkoli ubližovat. Věřím, že pokud se k nám přidají ti správní lidé, můžeme se na budoucnost těšit.

Zapojte se do průzkumu

Máme pocit, který si chceme ověřit. Díky vašim odpovědím vzniknou data, která nám pomohou rozklíčovat skutečné potřeby i situaci v naší společnosti. Tak si najděte chvíli a vyplňte nám prosím krátký dotazník.

Chci se zapojit

Přidejte svůj příběh

Sdílení, i to je forma terapie, která léčí. Někomu pomůže se z toho “jen” vypsat, někdo má tak silnu zkušenost, že o ní chce říct ostatním. Piště a sdílejte, může to pomoci. Vám i ostatním.

Chci přidat svůj příběh

Zapojte se do diskuze

Každý máme jiné zkušenosti, jiné možnosti, jiný pohled na věc. Zde máte bezpečný prostor pro diskusi. Máte dotaz? Ptejte se. Máte zkušenost? Reagujte, inspirujte a diskutujte.

Chci se zapojit

Kde najdete pomoc

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account