Další informace o záhadném mikrobu rakoviny
Nezávislá nadace pro výzkum rakoviny (ICRF), kterou řídí Webster Kehr, shromažďuje velké množství velmi důležitých informací o povaze rakoviny a o tom, jak ji léčit. V tomto článku Kehr tvrdí, že rakovina je s největší pravděpodobností bakterie, zvaná Helicobacter Pylori. Tvrdí, že „důkaz, že H. Pylori způsobuje rakovinu, je velmi důvěryhodný“, a uvádí pro to mnoho důvodů, např.:
– Je všudypřítomná v žaludku a běžná v krevním řečišti (všichni lidé stále mají nějaké rakovinné buňky),
– Je známá jako pleomorfní mikrob,
– Nejúčinnější bylina pro usmrcení H. Pylori – kurkuma – je stejná bylina, která je nejúčinnější při léčbě rakoviny,
– Více badatelů, kteří se zabývají alternativním výzkumem rakoviny, dospělo ke stejnému závěru nezávisle na sobě.
Druhý bod, který Kehr uvádí – že mikrob rakoviny je pleomorfní – nebyl znám pouze Livingstonové a Cantwellovi. Kehr odkazuje na výzkum Gastona Naessense, který šel ve výzkumu ještě dále, a zjistil, že mikrob rakoviny má nejméně 16 různých tvarů a velikostí:
Obr.: Naessensův výzkum mikrobu rakoviny. Graf neukazuje proporční velikosti nebo tvary mikrobu rakoviny.
Mikrob rakoviny je velmi těžké objevit a zničit, neboť může být doslova menší, než virus, nebo stejně tak velký, jako červená krvinka. Pokud je menší, než virus, může se dostat dovnitř buněčného jádra a poškodit buněčnou DNA. Podle Kehra však bezpečně víme jednu věc, která je velmi důležitá – mikrob rakoviny mění svůj tvar a velikost na základě kyselosti nebo zásaditosti uvnitř buňky. Se zvyšující se zásaditostí se velikost mikrobu rakoviny zmenšuje. Jak se snižuje zásaditost (a zvyšuje se kyselost), zvyšuje se velikost rakoviny. To není žádné překvapení, vezmeme-li v úvahu silnou souvztažnost mezi buněčným zdravím a zásaditostí.
Zdroj: Makia Freeman: Cancer Busting Myths Cancer Microbe (1); Překlad: Jana Schön
Foto: Pexels