Vítám Vás všechny u svého historicky druhého dne bez cukru – a vlastně jakýchkoliv jiných sladidel a také u dne bez bílé mouky.
Během dne se moje nálada hodně měnila, energie kolísala a dokonce mi dvakrát bylo tak mizerně, jako kdybych měla dostat chřipku nebo angínu. Úplně mi otekly uzliny, zahlenila jsem se, bolela mě hlava a teplota vystoupla na 36,8°C. A to už je co říct, protože moje klasická teplota se pohybuje kolem 35,4°C – 35,6°C. Dostala jsem také v noci ze 17.10. na 18.10. hroznou zimnici a během dne mi bylo podivné horko a občas mě polil studený pot.
Vzhledem k tomu, že už jsem si podobnými detoxikačními účinky párkrát v životě prošla, vím, že se opravdu nejedná o nemoc, jen se moje tělo čistí.
Dalším “báječným” bonusem je to, že se mi zhoršilo akné, které už jsem skoro vůbec němla a nyní mám spoustu pupínků na bradě, ale věřím, že i to brzy vymizí. Tělo mi jen dává najevo, co všechno špatné jsem do něj za ty roky nacpala a teď se toho jen snaží zbavit – všemožně.
Teď máme čtvrt na deset večer a já se cítím relativně dobře, ke druhé večeři jsem si dala bílý jogurt a modlím se, aby moje 6měsíční bebíčko, kterému rostou zoubky, usnulo.
Video je brané odlehčenější formou a ještě Vám jich pár natočím, abyste viděli odvykačku závisláka v akci.
Váš cukerný narkoman – Píďalka Jablečná *heart*

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account