Zakoupením originálního trička „Jsem psí máma” nebo „Jsem psí táta” na crowdfundingovém portále HitHit.com uděláte nejen parádu mezi ostatními páníčky, ale také přispějete na organizace, které pomáhají pejskům v nouzi. Pojďte do toho s námi!
Milujeme naše dva buldoky Owena a Gucciho. A tak jsme se rozhodli nenechat si lásku k nim jen pro sebe, ale vykřičet ji do celého světa – prostřednictvím trička naší vlastní výroby! Pokud je váš mazlíček i pro vás vším, pořiďte si naše tričko. Nejen že budete styloví, ale zároveň pomůžete organizacím, které zachraňují opuštěné pejsky. 50 Kč z každého trička totiž darujeme jim.
Kdo jsme?
Jsme dva mladí lidé a dva angličtí buldoci z Brna, kteří mají internetový obchod s chovatelskými potřebami pro psy. Nabízíme pouze zboží a značky, které si sami ověříme a s nimiž máme dobrou vlastní zkušenost. Najdete u nás všechno, co váš pes potřebuje – od krmení, přes obojky a hračky, až po kosmetiku a oblečky. Zakládáme si na příjemné komunikaci se zákazníky, rádi se vším poradíme. Píšeme i vlastní blog s praktickými tipy a radami pro páníčky.
Jak to začalo
Všechno začalo, když se potkali holka s klukem, kteří mají rádi psy. Nebyli jsme spokojení v zaměstnání, a tak jsme se rozhodli postavit se na vlastní nohy a s tím spojit i naše největší koníčky. No koníčky… vlastně spíš psy. A tak vznikl BeCyDog.cz, náš internetový obchod s chovatelskými potřebami pro pejsky. Důležitou roli v něm hrají naši dva miláčci Owen s Guccim. Jsou to vlastně takové naše děti. A tak jsme si pro sebe vyrobili trička „Jsem psí máma” a „Jsem psí táta”, aby o naší rodince věděl celý svět. Trička se ale líbila i našim kamarádům a známým, kteří je chtěli také. A k nim se přidávali další a další, až jsme je začali vyrábět ve velkém…
Co je náš cíl?
Rádi bychom prostřednictvím prodeje triček nasbírali finanční dar, který pak spravedlivě rozdělíme mezi několik psích organizací, které pomáhají psům v nouzi. Z každého prodaného trička jde 50 Kč na pejsky. Díky vašemu příspěvku jim můžeme společně udělat radost a zpestřit den!
Proč to děláme?
Máme rádi hezké věci, ale ještě raději hezké věci děláme pro druhé. Zvlášť pro pejsky, kteří nemají takové štěstí na páníčky a žijí v útulku. Proto se v nás urodila myšlenka zúročit velkou popularitu našich triček tímto způsobem. Věříme, že nám Hithit pomůže zviditelnit naši snahu a že se najdou páníčci a milovníci psů, kteří se k nám připojí. Tímto projektem navíc chceme položit základní kámen našeho nadačního fondu na pomoc psům v nouzi.
 

 
Pomůžete i vy? Přispějte jen tak nebo zakoupením trička na www.hithit.com/cs/project/2726/za-originalni-tricko-prispevek-na-psi-charitu Uděláte radost nám i pejskům z výše uvedených organizací 🙂

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account