Spousta dívek, chlapců, ale i dospělých žen a mužů, se bojí nastoupit hospitalizační léčbu. Vyhledávají na internetu různé názory a rady, jaké to v takových zařízení bylo a většinou se dočtou jen to nejhorší.
Osobně považuju za hloupost, zjišťovat informace o léčení od někoho, kdo stále anorexií, nebo jinou poruchou příjmu potravy, trpí na plné čáře, notabene, pokud se z ní nechce dostat a do nemocnice byl natlačený násilím.
Já nikdy nebrala léčbu této nemoci jako za trest, spíš naopak. Snažila jsem se z anorexie dostat, i když druhá část mě šla hlavou proti zdi a moji snahu bojkotovala. Nicméně do nemocnice jsem nastoupila dobrovolně a…
Tady je první díl trilogie o nemocnici – dětském psychiatrickém oddělení ve “fakultce” na Lochotíně v Plzni. 
Dozvíte se tu o všeobecných informacích, jak jsem nastoupila, co se dělo po přijetí a jak u nás fungovala pravidla. Zkrátka pobyt na oddělení v kostce, jasně a stručně 🙂
 
Tahle “pokecová” videa jsem vytvořila pro všechny, kteří s nemocí bojují a rádi by se z nemoci dostali, ale neví jak na to, nemají dostatek vnitřního odhodlání, síly a tápou.
V těchto videích se věnuju hlavně nemoci jako takové, jejím fázím, sděluji v každém videu svoji zkušenost z jednotlivého období a snažím se nastínit problematiku a jak z toho ven.
Každý prožívá poruchy příjmu potravy jinak, ale i tak doufám, že Vám moje videa pomůžou a dodají motivaci, protože právě některá videa jsou převážně motivační.
Natáčela jsem vše tak, jak si myslím, že by to tenkrát pomohlo mně, když jsem s Anorexií bojovala, protože před pár lety podbná videa na youtube nebyla a youtube se používal převážně na přehrávání písniček.
I proto doufám, že tahle bezplatná offline konzultace skrze má videa někomu z Vás dodají sílu Anorexii se postavit a budete vědět, že nikdy není nic ztracené.
Samozřejmě uvítám jakékoliv nápady a připomínky týkající se téhle nemoci, co byste se rádi jako pacienti dozvěděli, anebo o čem chcete, abych dále natáčela. To se týká zajisté i kamarádů, rodiny dotyčného nebo klidně studentů pracujících na tomto tématu ve svých závěrečných pracích, či referátech 😉

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account