Povídání o tom, jak probíhala moje léčba předtím, než jsem nastoupila do nemocnice.
Je opravdu nezbytné léčit anorexii léky? A pokud nezabírají první antidepresiva je správná cesta nasadit ještě silnější antipsychotika? Nebylo by lepší začít řešit anorexii sám ve své hlavě, pracovat na svém osobním rozvoji, než se nechat dobrovolně tlumit léky?
Ale co když je na tom člověk tak špatně, že potřebuje trochu otupit smysly, aby byl schopný vůbec něco pozřít?
To a mnohé další včetně povídání o ambulantní léčbě najdete v mém videu spolu s názorem na farmaka během tohoto onemocnění.
 
Tahle “pokecová” videa jsem vytvořila pro všechny, kteří s nemocí bojují a rádi by se z nemoci dostali, ale neví jak na to, nemají dostatek vnitřního odhodlání, síly a tápou.
V těchto videích se věnuju hlavně nemoci jako takové, jejím fázím, sděluji v každém videu svoji zkušenost z jednotlivého období a snažím se nastínit problematiku a jak z toho ven.
Každý prožívá poruchy příjmu potravy jinak, ale i tak doufám, že Vám moje videa pomůžou a dodají motivaci, protože právě některá videa jsou převážně motivační.
Natáčela jsem vše tak, jak si myslím, že by to tenkrát pomohlo mně, když jsem s Anorexií bojovala, protože před pár lety podbná videa na youtube nebyla a youtube se používal převážně na přehrávání písniček.
I proto doufám, že tahle bezplatná offline konzultace skrze má videa někomu z Vás dodají sílu Anorexii se postavit a budete vědět, že nikdy není nic ztracené.
Samozřejmě uvítám jakékoliv nápady a připomínky týkající se téhle nemoci, co byste se rádi jako pacienti dozvěděli, anebo o čem chcete, abych dále natáčela. To se týká zajisté i kamarádů, rodiny dotyčného nebo klidně studentů pracujících na tomto tématu ve svých závěrečných pracích, či referátech 😉

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account