Krásný den, 
jedno rčení říká: “Bez práce nejsou koláče a do práce se musí.” Koláče miluji borůvkové a  do práce se těším. Možná proto, že dělám práci, co mě baví a možná proto, že pracuji na hezkých místech.  Mám tři kanceláře: andělskou, domácí a labužnickou. Podle nálady, podle obsahu práce a podle toho, co mě čeká vybírám jedno  z míst. 

ANDĚLSKÁ KANCELÁŘ

Ráda pracuji v pracovně Ženy s.r.o., která je na krásné andělské adrese Karlínské náměstí č. 6. v Praze. Prostory jsou až nahoře s úžasným výhledem a terasou. Podle východní nauky Feng Shui je příznivé pro vaše bydliště nebo podnikání mít jedno z čísel 1,6 a 8 v čísle popisném domu. Číslo jedna znamená cestu a směr. Číslo šest je číslo andělů a číslo osm je číslo domova. Je jedno v jakém pořadí a kolik číslic je. Takže podporu andělů Ženy s.r.o. v Praze rozhodně mají a někdy zde potkávám  dokonce živé anděly v podobě žen. 
Výsledek obrázku pro zeny sro
2. DOMÁCÍ KANCELÁŘ
Ráda pracuji někdy z domova, ale musím tam být sama. Nemám místnost jako pracovnu, tak se potřebuji soustředit. Volím místo u stolu, kde mám tzv. královskou pozici, to znamená vidím na dveře a mám za sebou oporu zeď. Dokonce náš jídelní stůl se nachází v sektoru moudrosti a vzdělání. Tak když potřebuji napsat článek, tak ho píši zde. Pokud jako já někdy pracujete také u jídelního stolu, tak je důležité změnit funkci stolu. Nemít na stole prostírání a potřeby pro stolování, ale volnou pracovní desku. 

 
3. LABUŽNICKÁ KANCELÁŘ
Ale někdy jsem labužnice a tak ráda pracuji z kavárny nebo cukrárny. Hýčkám se zde kávou a zákuskem.
 
A kde pracujete a  tvoříte vaše projekty vy?  Co je pro vás nejdůležitější? Je to ticho, vztahy nebo velikost stolu?
 
Pokud vás zajívá více, jak si nastavit pracovní prostředí a co vše vás může při práci ovlivňovat, tak si poslechněte rozhovor, který jsem dělala s Markétou Henzlovou, majitelkou Emmedia právě na téma pracovního prostředí. Celý rozhovor  ZDE>>>
 
 

 
A jiné rčení říká: “Nezáleží tolik na kvalitě semene, ale na prostředí kam ho zasadíš a co z něj vyroste”. A to samé je o prostoru vaší kanceláře a kde si realizujete své svy. Kvalita prostředí má vliv na kvalitu vašich výsledků a projektů. 
 
Krásný začátek týdne a ať vám vše jen ZÁŘÍ pod rukama.
 

Olga
www.olgabu.cz 
www.facebook.com/olgabu.cz
 
 

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account