Pseudo Blogger. Tak si říká Martina Aušová, která se přihlásila do soutěže, ve které nejde jen o krásu. Parametry jsou širší. Porota složená z odborníků na slovo vzatých totiž hodnotí také důvtip, sympatie a v neposlední řadě aktivitu na sociálních sítích. Robert Vano, Jan Saudek ale také Helena Vondráčková bude hodnotit jak se dívky poperou s výše zmíněnými vlastnostmi.
Vítězka se jako v loňském a předloňském ročníku podívá do Las Vegas a při troše štěstí získá milion korun. Dívka, či žena, která dostane nejvíce sms hlasů od veřejnisti získá automobil OPEL ADAM na rok k užívání zdarma. Podpořte Pseudo Bloggerku Martinu ´´Mary´´ Aušovou v jejím počínání v soutěži. Dokazuje totiž, že věk není překážkou a že je to jen pouhé číslo. Pustila se do hry se vší parádou a nezbývá než jí držet palce. Zašlete ji sms hlas!
Nechte se inspirovat a přihlaste se také. Je to zábava a navíc můžete vyhrát skutečně zajímavé ceny. Soutěž je zhruba v polovině. Přihlaste se nahrajte fotografie a pak už jen čekejte, jak si s tím poradí porota. Jde o online soutěž, což znamená, že probíhá převažně na internetu. A tak zapojte fantazii a po přihlášení se snažte sebe samu propagovat na sociálních sítích a třeba na Youtube.com

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account