1128

O zdraví intimních partií bychom se měly starat již od dětství, proto jsme pro vás připravily soutěž o produkty značky Gynella. Balíček obsahuje intimní gel pro maminku a dceru, aby mohly být obě dole bez starostí.

Značka Gynella přináší kvalitní produkty pro intimní hygienu žen i dívek a zároveň na jejich webu naleznete spoustu užitečných informací a odpovědi na nejčastější otázky z intimní oblasti. Buďte #dolebezstarosti každý den s produkty GYNELLA® Intimate, které na rozdíl od klasických sprchových gelů obsahují kyselinu mléčnou. Ta zajišťuje správné pH vašich intimních partií.

O co soutěžíme?

Tři balíčky produktů Gynella pro maminku a dceru – GYNELLA® Intimate Wash a GYNELLA® Girl Intimate Wash.

GYNELLA® Intimate Wash představuje to pravé při řešení nepříjemných pocitů v oblasti intimních partií. Dodává intimním partiím péči potřebnou k udržení přirozené mikroflóry a tím i ochrany. Produkt je obohacen o kyselinu mléčnou, která dopřává intimním partiím správné pH pro zajištění přirozené ochrany. Přidaná borovicová silice má deodorační vlastnosti, které ulevují od pocitu nepříjemného zápachu a zároveň má protizánětlivé a tišící vlastnosti. Gel se hodí i pro ženy s citlivou pokožkou.

GYNELLA® Girl Intimate Wash je vyvinutý tak, aby udržel správné pH intimních partií u dívek od 3 let až do první menstruace. V tomto období vaječníky neprodukují ženský hormon (estrogen) a obranyschopnost pochvy není dostatečná. Také pH je rozdílné od pH dospělých žen, proto běžný intimní gel není pro dívky vhodný. Používáním GYNELLA® Girl Intimate Wash můžete předejít gynekologickým obtížím vaší holčičky a jejich recidivě. Obsahuje allantoin, díky němuž zklidňuje a hydratuje pokožku, šalvěj, která má protizánětlivé účinky, a dále bisabolol zjemňující a vyhlazující pokožku. Používání intimního gelu naučí vaší holčičku také samostatnosti a bude vědět, jak je důležité starat se o sebe.

Jak se můžete zapojit do soutěže?

V období od 27. 3. do 5. 4. 2022 nám odpovězte na soutěžní otázku. Uživatelka, která odpoví správně, ve svém profilu bude mít vyplněnou adresu a bude vždy 100. v pořadí, vyhraje 1x balíček s produkty Gynella pro intimní hygienu matky a dcery.

Nápovědu k soutěžní otázce naleznete zde.

Soutěžní otázka:

Jakou další problematiku řeší produkty Gynella?

Správně odpověděly (možnost CVaginální infekce, močové cesty, plodnost, mužské záležitosti) a podmínky splnily:

Pavla B.

Kateřina R.

Petra H.

Výherkyním blahopřejeme!

Tagy:
6 Komentářů

Komentáře jsou uzavřeny.

 1. Miloš Kubina 6 měsíci ago

  Dobrý den jako bývalý profesionální cyklista a trenér a v současné době trénující na oběti celé České republiky závod maraton napříč republikou mám už dávno za sebou tak jsi možná jako like myslím že by to bylo pro mě také dobré také bereme různé přípravky okolo této partner Miloš Kubina

 2. Lenka Hudečková 6 měsíci ago

  🙂

 3. Veronika Ševčíková 6 měsíci ago

  každodenní záležitost 🙂

 4. HanaMusilová 6 měsíci ago

  Výborné produkty.

 5. KamilaJalůvková 6 měsíci ago

  prima výhra

 6. AlenaPřibylová 6 měsíci ago

  osvědčené super

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account