V období od 28. 11. do 5. 12. 2021 jsme pro vás připravily soutěž o 2 vánoční balíčky prémiového piva Stella Artois (2x 24 kusů velikosti 0,33 l) To se stalo podle odborníků nejlepším mezinárodním ležákem s oceněním World Beer Awards.

Značka Stella Artois, jak ji známe dnes, vznikla v roce 1926 v belgickém městě Leuven. Za necelých sto let se její prémiový světlý ležák stal hvězdou velké části pivního světa a dostál tak svému jménu – „stella“ je latinský výraz právě pro hvězdu. Hvězdným pivem je také podle odborníků, v roce 2019 se stala nejlepším mezinárodním ležákem dle World Beer Awards.

O co soutěžíme?
Vyhrát můžete vánoční balíček prémiového piva Stella Artois. Chuť prémiového piva a elegantní balení potěší mnoho dospělých a může se stát perfektním dárkem. Své místo si Stella Artois najde i na sváteční tabuli, kde podtrhne chuť typicky vánočních pokrmů. Zapojte se do soutěže, odpovězte na soutěžní otázku a vyhrajte jedno z 2 balení 24 ks 0,33l lahví prémiového ležáku Stella Artois!

Jak se můžete zapojit do soutěže?
V období od 27. 11. do 5. 12. 2021 nám odpovězte na soutěžní otázku.

Uživatelka, která odpoví správně, ve svém profilu bude mít vyplněnou adresu a bude vždy 99. v pořadí, vyhraje 1 vánoční balíček prémiového piva Stella Artois (24 kusů). Produkt je nutné si vyzvednout v Pracovně Ženy s.r.o. Praha na adrese Karlínské náměstí 6, Praha 8.

Nápovědu na soutěžní otázku najdete TADY!
Soutěže se mohou zúčastnit jen osoby starší 18 let.

0 Komentářů

Napište komentář

©2023 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account