Každý, kdo se zajímá o své duševní zdraví, by si neměl nechat ujít Mental Wellness Days 2022. Načerpejte inspiraci od těch nejpovolanějších z pohodlí vašeho domova. Zapojte se do naší soutěže, můžete získat vstupenku a udělat tak další krok ke zlepšení duševní pohody.

Letošní téma: O trochu lépe

Kdy: 2.-3. listopadu 2022

Kde: On-line, tedy připojit se můžete odkudkoliv

Dění ve světě i našich životech neustále zkouší naši psychickou odolnost a v takových chvílích se počítají i maličkosti, které ji zlepší. Umět si všímat malých denních radostí, pochválit sebe i druhé, říct si o pomoc nebo se na vteřinu zastavit a uvědomit si, co potřebujeme. Zkrátka vzít péči o svou duševní pohodu do svých rukou. I vy se můžete cítit o něco lépe.

Prožijte dva intenzivní dny s českými i zahraničními odborníky na psychologii, osobní rozvoj nebo mindfulness. Podpořte svou mentální odolnost a načerpejte inspiraci od těch nejlepších. Celá akce je určena široké veřejnosti, tedy každému, kdo se zajímá o podporu svého duševního zdraví, osobní rozvoj nebo hledají inspiraci, nové znalosti i zkušenosti z praxe. Je zároveň velkým přínosem pro majitele, manažery nebo HR partnery českých a mezinárodních firem, pro které je péče o duševní zdraví zaměstnanců významnou prioritou.

O co soutěžíme?

Pět vstupenek na Mental Wellness Days 2022, které zajišťují i následný přístup k záznamu.

Jak se můžete zapojit do soutěže?

V období od 29. 9. do 8. 10. 2022 nám odpovězte na soutěžní otázku.

Uživatelka, která odpoví správně, ve svém profilu bude mít vyplněnou adresu a bude 150. v pořadí, získá vstupenku na Mental Wellness Days 2022.

Nápovědu k soutěžní otázce a program akce naleznete na ZDE.

Soutěžní otázka:

Kolik přednášek je pro vás připraveno v rámci letošního ročníku MWD?

Správně odpověděly (možnost A – 11) a podmínky splnily:

Denisa M.

Martina V.

Petra P.

Danuše K.

Monika J.

Výherkyním blahopřejeme!

Tagy:
2 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account