Slíbila jsem holkám, že blogy budu psát v pátek, ale tentokrát to fakt nešlo. Prostě občas není slina, nebo je toho tolik, že vůbec nevím, za který konec to vzít. A tak to zkusím od konce…

Zase Eva

V pátek vyšel článek o tom, jak Ženy s.r.o. rajsovaly (tak se tomu říká v e-commerce), jj je to tak. Ale už z toho článku nevyplývá, jak moc velká je to výzva, zodpovědnost, náročné na cash-flow (protože peníze z dotací chodí až zpětně po proplacení) a že je to zase o Evě. Přitom, kdyby nepřišla Míša, tak by to dneska bylo spíš tak, že by nejspíš už nic nebylo… A už vůbec by nebylo bez toho týmu a jednotlivců kolem, bez Know-Limits, kteří v nás uvěřili, vás, které nás čtete a všech výzev, které přišly a hodně nás naučily… díky! Jede se dál…

Na appku, o které se tam píše, se těšte v listopadu. A pokud byste se chtěly/i do téhle mé partičky zapojit, tak pište, hledáme accountku a copywriterku, zn. hoří! Příště tak budete na titulce vy všichni, já to budu pyšně číst a spokojeně se usmívat.

Zase komunita

Ve čtvrtek jsem si odskočila na jednu moc prima akci. E-commerce prostředí má obrovskou výhodu v tom, že se potkáváte s mladými lidmi, což je nesmírně nabíjející. Když jsem ve dvaceti letech pořádala akce pro manažery a finanční ředitele, přišla jsem si nesmírně důležitá. A teď, ve svých 40, si přijdu v téhle komunitě mladá!

Takže jsem se tentokrát zapojila do panelu na téma komunity, kde jsem s radostí sdílela své zkušenosti s vámi, moje milé Ženy s.r.o.

Padlo hodně myšlenek, ale jestli si za nějakou fakt stojím – nemusíte za každou cenu budovat a mít svou komunitu, pokud se naučíte spolupracovat s ostatními.

Foto: se souhlasem Evy Čejkové

Zase náhoda

„Nebudeme to hrotit a prostě necháme zavřeno,“ vyhodnocuji pondělní situaci v Bufáčku, kdy nám odpadl kuchař. Ostatně, byl to přesně čtvrtý člověk během týdne, se kterým jsme se loučili. Většinou mám týmy stabilní a kolektiv drží dlouhodobě, ale najednou přišel čas na změny, a tak to zase lítalo napříč týmy Ženy s.r.o., Testuj.to, Bufáček. S kým jsme se nedomluvili my, tak odešel sám a mělo to tak být. Nic není náhoda. A tak radši zpomalit, zamyslet se, udělat úklid. A pořádný úklid! A tak to pokračovalo v Bufáčku o dva dny později, kdy přišla „přepadovka“, kontrola z veteriny. Máme to za jedničku s hvězdičkou! A tak díky všem náhodám, které ten den byly!

Těším se na další změny a úklid! Je to vždycky náročné období, ale takové to, kdy se věci dějí a posouvají.

 

Foto: se souhlasem Evy Čejkové

Tagy:
5 Komentářů
 1. Lenka Hudečková 2 měsíce ago

  Zajímavé,. v první části vůbec nerozumím anglickým výrazům a musím si je hledat. Druhou část jsem pochopila a jak píšete, co se má stát, to se stane 🙂

 2. EsterNováková 2 měsíce ago

  Máte pravdu, my se teď na termální lázně slovensko nedostali také z nějakého důvodu. Prostě nám někdo chtěl asi naznačit abychom raději s manželem ještě dále budovali firmu. Víme sice že je náročné tak nějak začít, ale ono se to všechno děje z nějakého důvodu, jen co je pravda.

 3. Romana Mlynářová 2 měsíce ago

  Takříkajíc fofr, článek plný energie, blahopřeji k úspěchům, je to o Vás a nás ženách. Chce to akci. Přeji pěkný týden…..

 4. Renata Novotná-Halenová 2 měsíce ago

  A opět Evi zajímavý článek jako vždy

 5. NelaVávrová 2 měsíce ago

  Paráda ❤️

Napište komentář

©2023 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account