464

Každá žena je jedinečná a svým způsobem krásná. Soutěž Vuchlady vznikla i proto, aby toto ukázala. Je však jiná i v dalších směrech. Pro letošní rok již zná své finalistky, ale v příštím ročníku můžete uspět třeba vy.

Finalistky Vuchlady 2022 byly představeny na eventu pořádaném v showroomu značky Vuch v Praze a nyní je už jen na veřejnosti, aby zvolila tu, která pro letošní rok titul získá. Jak a pro koho do 24. července hlasovat naleznete na www.vuchlady.cz, my vám však také něco málo prozradíme. Do letošního ročníku soutěže se přihlásilo 218 žen a dívek, za každou přihlášenou pak Vuch věnuje 100 Kč vybrané neziskové organizaci. Tentokrát se jedná o organizaci Loono, která vzdělává veřejnost v oblasti reprodukčního a duševního zdraví, prevence onkologických a kardiovaskulárních onemocnění. Spoluzakladatel značky Vuch, Martin Kůs, předal zástupkyni Loona šek na krásných 21 800 Kč a řekl:. „Jsme rádi, že se letos přihlásilo 218 žen a dívek. Loňský rok to bylo asi 120, takže skoro 100% nárůst, za což patří velké díky celému týmu, Aničce a všem, kdo tuhle akci nějakým způsobem medializují.“ Zároveň přiblížil to, jakým způsobem soutěž funguje. „My hledáme Vuchlady trošku jinak, soutěž už od začátku byla takhle stavěná. Chceme hlavně obyčejnou, pohodovou a sympatickou slečnu, ne žádnou modelku, a to je vlastně myšlenka celé soutěže, dát šanci normálním holkám, ženám a ukázat, že i tak to funguje.“

Finalistky Vuchlady 2022: Zuzana Hanzlíková, Tereza Uhlířová, Jana Albrechtová, Ivana Klostermannová a Kristýna Živná. Foto: se souhlasem Ženy s.r.o.

Ambasadorkou letošní Vuchlady se stala Anna Julie Slováčková, kterou z Vuche neoslovili náhodou. „Výtěžek z této akce dáme na neziskovou organizaci Loono, a právě proto jsme oslovili Aničku, protože víme, že má osobní zkušenost s nemocí. Jsme hrozně rádi, že Anička souhlasila a šla do toho, celé to tak má takovou hloubku,“ prozradila Barbora Bejrová, designérka značky Vuch, jakým způsobem vznikla spolupráce s Aničkou Slováčkovou. Dozvěděli jsme se také, jak vlastně vznikla myšlenka na soutěž Vuchlady. „Projekt vznikl úplnou náhodou, napadlo to zakladatele firmy Martina Kůse, který řekl, že by bylo fajn dát normálním obyčejným holkám možnost zkusit si roli modelky. Aby poznaly, jaké to je, když se vám někdo celý den věnuje, necháte se nalíčit od vizážistky, někdo vás obleče. A napadla ho tahle akce, k níž se ročník od ročníku přidávaly další faktory jako spolupráce s různými neziskovými organizacemi, protože se přihlašuje čím dál víc dívek, tak aby to mělo ještě další rozměr. Rok co rok tedy vše zdokonalujeme,“ dodala Bára.

Anička Slováčková na akci zazpívala a finalistkám popřála, hodně štěstí, sil a úsměvů. „Mám sice svou favoritku, ale budu přát vítězství úplně každé. A přeju jim, aby nebyly zklamané, když je zrovna nikdo nevybere. Až si to hlavně užijí, protože je to krásný zážitek, který se jim nemusí už nikdy naskytnout,“ dodala.

Finalistky Vuchlady přišla podpořit i řada známých osobností, například Denisa Pfauserová, Sharlota a Marie Renčová. Foto: se souhlasem Ženy s.r.o.

V rámci eventu byla rovněž představena nová kolekce značky Vuch, která ale rozhodně není poslední v tomto roce. „Na Vánoce chystáme ještě hromadu novinek, letos máme úplně nejvíc nabité portfolio, je to tři čtvrtě roku příprav, takže se určitě máte nač těšit,“ prozradil Martin Kůs. Značka Vuch dnes působí prakticky po celé Evropě, začalo to přitom před sedmi lety pouhou peněženkou. Kdo by řekl, že dva kluci, kteří vlastně ani nerozumí módě, vytvoří tak úspěšnou především dámskou značku. „Spojili jsme se s kolegou Ondrou, který byl víc přes online, já byl víc přes estetiku, a nějak jsme na trhu vycítili, že určitý segment dámských doplňků tady v této cenové a designové hladině chybí. Tak jsem vykopli první peněženku a ta se vyprodala během pěti dnů a my si řekli, že se to opravdu možná povedlo a trefili jsme ten cíl. Pak se začaly nabalovat další a další kolekce, třeba hodinek nebo bot a pořád se to snažíme posouvat nějakým způsobem dál,“ doplnil Kůs, jak se značka vyvíjela.

Ale zpět k Vuchlady, jejíž vítězka se stane tváří značky pro období 2022/2023. Znamená to pro ni spoustu zábavy při focení a natáčení nových kolekcí, setkání se známými a inspirativními osobnostmi, podílení se na tvorbě nových kolekcí a v neposlední řadě také získá odměnu 20 000 Kč a produkty značky Vuch. A odměna je připravena i pro všechny hlasující, tak se neváhejte zapojit.

Foto: se souhlasem Ženy s.r.o.

3 otázky pro ambasadorku Vuchlady Annu Julii Slováčkovou

 

Váhala jste, když Vás oslovili s nabídkou stát se ambasadorkou? A co to pro Vás znamená?

Ne, neváhala. Vzhledem k tomu, že to má hezký podtext a charitativní přesah a dbá se tam i na vnitřní stránku a krásu, ne pouze na tu vnější, tak pro mě to bylo vlastně okamžité ano. Vždy se dívám na ty benefiční přesahy, protože jsem ráda, když můžu podpořit nějakou charitativní věc, ať už se to týká onkologie, dětí, seniorů či zvířat. Jsem radši, když má akce nějaký takovýto podtón.

Vuch je známý svými doplňky. Jaký je Váš vztah ke kabelkám? Protože ženy a kabelky to je vždy takové velké téma.

To je téma. Asi bych ten vztah měla mít lepší, možná díky dnešnímu večeru se to změní. Já moc nedbám na kabelky. Nemám ráda věci, které jsou dělané ze zvířecí kůže, to bych nikdy nenosila. Vím, že Vuch má prakticky všechno z nějaké umělé, takže to mně lichotí, baví mě, že to má krásně barevné, ženské, takové fresh. Takže třeba si tu něco vyberu. Mně se hlavně líbí ta recyklovaná kolekce, ta mi přijde úplně skvělá, že využili materiál ze starých věcí a vytvořili z toho nové, to je skvělé.

Co nového chystáte Vy?

Na konci srpna vyrážíme s kapelou ven s klipem. Je to na singl V kruzích, který jsme dělali s Igorem Očepovským, a to krásné a zajímavé na tom je to, že to celé dělala ukrajinsko-anglická koprodukce. Kdy vlastně veškerý personál z Ukrajiny, velká část z nich, jsou lidé, kteří sem utekli před válkou. A jsou to strašně talentovaní režiséři, tanečnice, scénografky, kostymérky, takže jsem byla ráda, že jsme se tam mohli všichni spojit na jednom place. Ať už tam byl někdo z Ruska, z Ukrajiny, z Anglie, z Česka, byla úplně jedno národnost, drželi jsme všichni pospolu a bylo na tom krásně vidět, že to špatné opravdu ovládají jenom ti vysoce postavení, ale ne lidé.

 

Foto: se souhlasem Ženy s.r.o.

Tagy:
1 Komentář
  1. Romana Mlynářová 4 týdny ago

    Moc pěkný článek, šance pro ženy a dívky, a doplňky a recyklace. Prima

Napište komentář

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account