110

Když se kolem sebe dívám, zvládáme toho opravdu hodně. Někdy se i divím kolik a jak. Proto relaxace a dobít si baterky je nutnost. Některá z nás cestuje, jiná jezdí na chalupu a některé z nás stačí se prostě jen na chvíli někam zavřít. A jak to máte vy? Máte své místo plné harmonie a klidu?
Daša ŽENA s.r.o.
Moje najkľudnejšie miesto počas dňa bez rušenia, lebo tam nemá nikto okiem mňa prístup, je toaleta.:-) Samozrejme vtedy ak si tam nezoberiem telefón, počitač, iPad…

EVA | první ŽENA s.r.o.
Miluji New York, je tam vše, co k životu potřebuji… spousta lidí, život, ruch ulice, široká nabídka všeho včetně klidných míst pro relaxaci a chvíle o samotě v Central Parku. A tady jedna NY momentka z květnových dnů právě uprostřed Central Parku. 

Jarča Businesswoman| ŽENA s.r.o.
Tohle je to místo, kde bych chtěla trávit celý den! Co den, týden! Rok už asi ne.:-)

Petra magazínka| ŽENA s.r.o.
Je mnoho míst, kde si dobíjim baterky, ale tohle mám oblíbené. Jen sedím, poslouchám tóny klavíru, ukusuji croissant a pozoruji ruch kolem,  dívám se, jak lidé žijí, mluví… a vnímám styl a eleganci té budovy. Jak mám víkend pro sebe, vždy tam jezdím na snídani, moje oblíbená kavárna v Obecním domě.

Lenka z Pracovny ŽENY s.r.o. TEPLICE
Vzhledem k tomu, že mám energie někdy až moc, je celkem problém se zklidnit a uvolnit. Občas se ale zadaří a tak si v poslední době dopřávám alespoň jednou měsíčně orientální masáž, kde se uvolním a taková masáž hlavy… vrrrr! Ale místo, odkud se mi opravdu nechtělo a kde jsme si ideálně odpočinuli, byla Dominikánská republika, doufám, že se tam někdy vrátím!

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account