Od malička Anna stále něco organizovala a plánovala. Ráda byla v centru dění a to jí zůstalo dodnes. Není se tedy čemu divit, že se vystudovaná farmaceutická laborantka svému oboru nikdy nevěnovala, ale svůj talent uplatnila při pořádání eventů – např. konferencí, teambuildingů, charitativních bazárků a mnoha dalších akcí. Jak říká, v tomto oboru jí byla největší pomocí škola života. „Důležitá pro mě je praxe, kterou jsem za ta léta posbírala,“ říká pětatřicetiletá Anna Kaldararová, která se event marketingem zabývá již skoro osm let.
„Původně jsem pracovala jako osobní asistentka. Jednou jsem přišla za svými bývalými šéfy s nápadem, že bych ráda zkusila uspořádat konferenci, a oni mi dali šanci,“ vzpomíná na své začátky. „První event pro mě znamenal strašné nervy. Je to obrovská zodpovědnost. Nikdy jsem neměla problém s tím, něco zorganizovat, ale nejtěžší pro mě bylo, aby vše perfektně klaplo. Můj úplně první event, co jsem měla na starost, byl pro asociaci ADMEZ, nakonec dopadl na jedničku, a tak se nabalovaly další akce.“ Časem Anna pracovala pro několik firem najednou. Dnes má na svém kontě desítky, možná stovky uspořádaných akcí.
Restart myšlení
Jednu z jejích největších srdečních záležitostí, konference Restart myšlení, právě připravuje. „Tato akce je určena všem, kteří mají pocit, že přešlapují na místě, chtějí se inspirovat, rádi by ve svém životě něco změnili a potřebují k tomu nový impulz. Na konferenci 14. června vystoupí mnoho zajímavých lidí se silnými příběhy. Letos pořádáme již 5. ročník. Restart je pro nás něco jako dítě, co nám každý rok o trošku vyroste. Největší radost mi udělá, když se dozvím, že naše konference opravdu někomu pomohla a restartovala mu život, nakopla ho a posunula dál,“ podotýká Anna a dodává, že 300 korun z každé vstupenky pošlou organizátoři na charitativní účely organizace Asistence o. p. s.
A jaký největší restart zažila sama Anička? „Já jsem ve svém životě zase tolik silných restartů nezažila, ale takové ty menší prožívám každý rok. Například, když si vezmu 14 dní dovolenou a snažím se vypnout z celoročního stresu. Po takové dovolené mám svůj malý soukromý restart na duši.“

Práce je to pestrá a zajímavá, ale psychicky někdy velmi náročná. V první řadě musí zajistit místo a termín, zajímavé řečníky, kteří na akci vystoupí, moderátory, občerstvení, zajistit PR a hledá partnery. V den D musí být se svým týmem na místě již v pět hodin ráno. „Sejdou se všichni z produkce, lidé od techniky i cateringu, vše se musí odzkoušet, aby při zahájení bylo vše v naprostém pořádku. Po konferenci se zase vše uklízí a já se domů dostanu v jedenáct večer totálně vyčerpaná, ale uspokojená,“ směje se Anna.

A tak když může, vyrazí do přírody, kde si nejlépe vyčistí hlavu a psychicky odpočine. „Miluji cestování, své přátele a rodinu. Když můžu, odjedu na chalupu, tam ráda vařím, což kompenzuji neustálým cvičením v posilovně.“

A co by vzkázala všem ženám, které se rozhodnou udělat v životě restart? „Buďte silné a trpělivé, protože nic není tak hrozné, jak to vypadá. V každém případě platí, že co vás nezabije, to vás posílí a úplně nejdůležitější věc je, se z toho nepo… Tím se řídím já a vše mi vždycky nakonec klapne, jak má, protože nejhorší je smrt z vyděšení!“ směje se.

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account