98

Když vynecháme naše manžele, syny, otce a další příbuzné, které muže zbožňujeme a proč? Odpověď v pondělí anketě.

Helena Plívová, výkonná ředitelka a patronka záložky Testování

To je jednoznačný: James Bond! Daniel Craig je bůh! Jak ty svaly vždycky hezky schová do košile a saka? A jak skvěle běhá a rozbíjí těm parchantům obličeje? A jak si zvládá ošetřit rány, řídit auto i lodě a pronést své jméno? Prostě jsem jeho!

Jana LeBlanc, bloggerka

Benedict Cumberbatch (ačkoliv stále neumím vyslovit jeho jméno) jako Sherlock Holmes and John Hamm jako Don Draper. A důvod? Schopnosti zahrát role alias vyšetřit nevyšetřitelné alias vymyslet reklamu na neprodejné, mozek pracující rychlostí světla a tváře, na které budu koukat s úžasem, kdyby dílů obou seriálů bylo milion. Slyšela jsem o Britkách, které se rozpláčou, když slyší jméno Cumberbatch (a prý to není jen proto, že se marně snaží si v duchu představit, jak se to asi píše) a znám minimálně jednu ženu, která má doma všechny titulní strany amerických časopisů, na kterých se kdy objevil John Hamm. Úplně tomu rozumím!

Lucie Procházková, projektová manažerka

Opravdový chlap je pro mě Nicolas Cage. Je to přesně ten frajírek, na kterého holky letí a navíc má nádherné oči. Když dávají v televizi film a hraje v něm Nicolas, tak se vždycky dívám. Může to být úplná blbost, ale dívám se jenom kvůli němu. Nejraději mám filmy 60 sekund a Next.

Věra Buraltová, obchodní manažerka

Je to jednoznačně Hugh Jackman. Je krásný, charismatický a úspěšný. Nikdy jsem o něm neslyšela žádné pomluvy, a co si na něm velice cením, je jeho láska k rodině.

Veronika Šubrtová, módní bloggerka

Zbožňuji pár herců – Javier Bardem, Gerard Butler, Will Smith. A proč? Je to prosté, jsou to sexy samci! 🙂

Eliška Vyhnánková, krotitelka sociálních sítí

WOW, to je těžká otázka. Ale momentálně asi nejvíc zbožňuju svého fitness trenéra Miroslava Kolenyaka. Zaprvé, vypadá to, našel recept na můj pohyb. A za druhé je to vysoce koukatelný Mr. Best Body Universe 2013.

Veronika Hlicková, ŽENY s.r.o. Slovensko

Konkrétní jméno nemám. Ale mám ráda všechny úspěšné muže, kteří umí poradit a promluvit sami o sobě a o svém podnikání, aby dokázali inspirovat ostatní. Sexy muž podle mě musí mít charisma a něco za sebou, aby měl o čem mluvit. Z tohoto hlediska se mi teď hodně líbí motivační speaker Mark Dzirasa.

Renata Kašparová, majitelka Pracovny ŽENY s.r.o. Chrudim

Petr Šinágl – můj svědek ze svatby. Kamarád od střední školy, člověk s velkým srdcem, který nikdy nezklame a ještě dodá  tolik energie a nadšení jako nikdo jiný kolem mě. Máme spolu mnoho komických zážitků a dost možná proto, že máme oba pro srandu uděláno, jsme si blíž. Díky Péťo, že tě mám! Jako kamaráda a jako rodinného přítele.

Irena Holčáková, manažerka regionálních projektů

Chlap, kterého zbožňuju? Tak to bude určitě Ryan Gosling. A proč? Protože je jeden z nejúžasnějších herců a filmy s ním jsou nej. 🙂

A kterého muže mimo svou rodinu zbožňujete vy?  

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account