Ve čtvrtek začíná nový rok. Jak to mají ŽENY s.r.o. s novoročními předsevzetími? Dozvíte se v naší anketě.

Jana LeBlanc, šéfredaktorka

S žádným předsevzetím se mi nikdy nepodařilo ani zhubnout, ani víc cvičit, ani se zdravěji stravovat, ani víc myslet na sebe … Co už mi ale pár let funguje, je sepsat si seznam přání a věcí, které bych v příštím roce ráda uskutečnila a zvládla, od drobností po větší plány. Když se na něj zpětně podívám, hlavně za roky 2013 a 2014, zjistila jsem, že řada věcí se mi opravdu splnila, což mi udělalo radost. Takže nejspíš o víkendu sepíšu další takový na rok 2015 a budu věřit, že stačí správně si přát a být dobrým a disciplinovaným člověkem.

Gábina Špačková, patronka záložky Kalendář

Předsevzetí si nedávám. Dávám si malé cíle po celý rok. Je dokázané, že to funguje mnohem lépe než jedno velké a neuchopitelné. Určitě bych si ale přála spokojenost a trochu lepší organizaci času, to je naše rodinné slabé místo. Pak by nám bylo vlastně opravdu docela fajn.

Věra Buraltová, obchodní manažerka

Žádná předsevzetí si nedávám, protože vím, že bych je nedodržela. Ale obdivuji ostatní, když to zvládnou. Já sama žádné přání nemám a ráda se nechám příštím rokem překvapit.

Marie Hajdová, patronka záložky Recepty

Předsevzetí si nedávám. Loni jsem si ovšem 1. ledna napsala seznam, co bych za ten rok ráda dokázala, co bych chtěla udělat, zvládnout. A kupodivu se mi dost věcí splnit povedlo. Takže to letos udělám stejně.

Lenka Bukačová, majitelka Pracovny ŽENY s.r.o. Teplice

Předsevzetí si nedávám, když chci něco změnit, začnu kdykoliv. Když jsem přestala kouřit, byl to nějaký obyčejný den v listopadu. Zde dne na den jsem si prostě řekla, že už nechci. A co bych si přála v příštím roce? Abych si dokázala najít trochu víc času na sebe, na zdravější jídlo, cvičení i relax.

Irena Holčáková, manažerka regionálních projektů

Dříve jsem si novoroční předsevzetí dávala, jenže nikdy se mi nepodařilo je dodržet a spíš mě to stresovalo, že vše není tak jak má a nedaří se mi je plnit. Nyní si novoroční předsevzetí nedávám a jsem v pohodě. V novém roce bych si přála, aby byl ještě lepší než ten letošní.

Lucie Procházková, projektová manažerka

Novoroční předsevzetí si nedávám. Pokud na sobě chce člověk něco změnit, rozhodně k tomu nepotřebuje nový rok, ale může začít kdykoliv. Spíš je to pro mne symbol těch nesplněných předsevzetí, když tak pozoruju okolí. Silvestr a Nový rok vnímám jako organizovaný svátek a vlastně ho ani nemám ráda. Nedokážu si ho užít. O půlnoci mne sice přípitek dojme a ráda koukám na ohňostroje, ale pro naše chlupáče je to ta nejstresovější noc v celém roce. I přes to sobě i vám všem přeji, aby ten nový rok 2015 byl o mnoho lepší než ten stávající!

* A jak to máte s novoročními předsevzetími vy? Dáte si nějaká na rok 2015?

0 Komentářů

Napište komentář

©2023 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account