Odpovídáme v pravidelné pondělní anketě. A přidáváme, co bychom si od Ježíška přály my.

Jana LeBlanc, šéfredaktorka

Obdivuju všechny, kteří mají na dárky a Vánoce dopředu stanovený rozpočet (případně seznam dárků) a dokáží ho dodržet. Já nakupuji impulsivně, ale obezřetně, takže se většinou vejdu do pár tisícovek. Můj účet nejvíc úpí na sklonku zimy a jara, kdy přicházejí ke slovu daně. 🙂 A co bych si přála od Ježíška? Knihy a víc času na čtení.

Marie Hajdová, patronka záložky Recepty

Nijak závratnou částku, ale každý ode mě určitě dostane nějakou knihu a snad se mi povede připravit i něco dobrého na zub.

Gábina Špačková, patronka záložky Kalendář

Rozpočet zatím nemám. Doma se snažíme redukovat dětská přání a dospělí rodinní příslušníci se většinou dohodneme, že si navzájem popřejeme, společně posedíme, dáme si něco dobrého. To je ten největší dárek. 🙂 No a když se mi pod stromečkem objeví od Ježíška nějaká drobná radost, třeba hezký náramek od Pandory, pak … budu mít radost. 🙂

Věra Buraltová, obchodní manažerka

Protože mám rozvětvenou rodinu a ráda dávám dárky i přátelům, zjistila jsem, že se jedná celkem asi o 35 lidí. Když chci každého podarovat, dělá mi to díru do peněženky, a tak nakupuji s předstihem. Moje útrata se vždycky pohybovala kolem 15 tisíc. Letošek jsem měla hodně náročný, a tak částka bude zhruba poloviční. Já  bych letos od Ježíška ráda dostala kulmu a myslím, že moje přání  Ježíšek už slyšel. 🙂

Lenka Bukačová, majitelka Pracovny ŽENY s.r.o. Teplice

Dárky jsou u nás velké téma. Loni dostal náš tehdy dvouletý syn tolik dárků, že pak nevěděl, s čím si hrát dřív. Když se něco rozbilo, nevadilo mu to – měl zásobu dalších. Když se k tomu přidaly dárky od babiček a dědečků a tet a strýčků, byla to pohroma. Takže letošní Vánoce si mohl říct pět dárků, které jsme napsali do dopisu Ježíškovi, a k tomu dostane něco na sebe. Sedmiměsíční dcerka dostane stejný počet dárků, aby to bylo fifty fifty. My s manželem jsme se domluvili, že si koupíme jeden malý dárek jako překvapení pod stromek a zbytek rozpočtu utratíme za oblečení v povánočních slevách.

Irena Holčáková, manažerka regionálních projektů

Jelikož je naše rodina poměrně velká, společně jsme se domluvili, že budeme kupovat dárky, jaké si kdo přeje, a ne žádné “blbosti”. Kolik ve finále utratím za dárky nevím, důležité je, že udělají radost mým blízkým a pod stromečkem najdou, co si přáli.

Lucie Procházková, projektová manažerka

Částku, kterou utratím za dárky, nikdy neplánuju. A to proto, že ji ani nedokážu odhadnout. Doma vždycky píšeme seznam, co by si kdo přál, a pak se tajně domlouváme, kdo z toho co pořídí. To mi připomíná, že jsme letos poměrně ve skluzu, a zatím jsme žádný seznam nenapsali… Pod stromeček bych si přála hodinky, kosmetiku a pak nejspíš poukaz do svého oblíbeného obchodu, abych si pak po Vánocích mohla vybrat to pravé. A pokud Ježíšek přibalí nějaký šperk, zlobit se taky nebudu.

* A jak to máte s dárky vy? Kolik za ně utratíte a co je vaše největší přání?

0 Komentářů

Napište komentář

©2023 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account